Přehled vítězných fotografií od roku 2009

 

2015 - 16

A - jednotlivé snímky
B - série 

Počet soutěžících celkem:

- 18

Pořadí v jednotlivých kategoriích:


Kategorie - A
1. Zbyněk Nezbeda - "Vinice"
2. Zbyněk Nezbeda - "Sad"
3. Jarmila Kacarová - "Cestou na kočku"

Kategorie - B
1. Jiří Volf - "České středohoří je krásné, romantické a nedoceněné"

 

2013 - 14

A - jednotlivé snímky
B - série 

Počet soutěžících celkem:

- 18

Pořadí v jednotlivých kategoriích:


Kategorie - A
1. Jindřich Trojan - "České středohoří"
2. Tomáš Kumstát - "Opona se zavírá"
3. Milan Mazánek - "Hazmburk"

Kategorie - B
1. Jiří Volf - "Slunce a naše sopky"
2. Jiří Vyvial - "Koniklec otevřený, Otakárek fenyklový"
3. Josef Horčička - "Radobýl"

 

2012

A - jednotlivé snímky
B - série 

Počet soutěžících celkem:

- 19

Pořadí v jednotlivých kategoriích:

 Kategorie - A
1. Jiří Vančura - "Zimní radovánky pod Lovošem"
2. Zdeněk Halíř - "Bezvětří"
3. Vladimír Carvan - "Světlo a stín"

Kategorie - B
1. Václav Lahovský - "Mezi nebem a zemí"

Další ceny neuděleny

 Čestné uznání
- Nikola Holubová - "Staré časy, Beruška ve zlatě"

 

2011

A - volná
B - žáci a studenti do 18 let

Počet soutěžících v jednotlivých kategoriích:

kategorie A - 24
kategorie B - 3

Pořadí v jednotlivých kategoriích:

kategorie A
1. Jan Watzek  - "Lesní tajemství"
2. Jana Jirásková - "Dobré světlo"
3. Jaroslav Prkno - "Pohled na hrad Střekov"

kategorie B
Čestné uznání
- Aleš Diviš - "Za Karlem Hynkem"

 

2010

A - volná
B - žáci a studenti do 18 let

Počet soutěžících v jednotlivých kategoriích:

kategorie A - 19
kategorie B -  2

Pořadí v jednotlivých kategoriích:

kategorie A
1. Jiří Synek - "Levín"
2. Milan Mazánek - "Maceva"
3. Dagmar Lühringová - "Sv. Barbora v Dubicích"

kategorie B
- zrušena


2009

A - profesionálové
B - amatéři
C - žáci a studenti do 26 let

Počet soutěžících v jednotlivých kategoriích:

kategorie A - 11
kategorie B - 64
kategorie C - 13

Pořadí v jednotlivých kategoriích:

kategorie A
1. Václav Lahovský - "Od skal"
2. Jiří Synek - "Zima v Českém středohoří"
3. Libor Benda - "Porta Bohemica" a Jaroslav Vyšín - "Oltářík"

kategorie B
1. Jiří Vyvial - "Vyhlídková restaurace na Mostné hoře"
2. Václav Nedbal - "Ronov"
3. Martin Soukup - "Protisvětlo - cesta na Sedlo"

 
kategorie C
1. Jan Watzek - "Církvice"
2. Jan Watzek - "Královna Českého středohoří"
3. Lucie Čechová - "Pohled z Křešic"



   
Design downloaded from free website templates.
PageRank ukazatel